زوووووووووووووو

 
.
 
تازه می‌فهمم بازی‌های کودکی حکمت داشت
زوووووووو.....وووووو 
 
 
 
 تمرین روزهای نفس گیرزندگی بود
 
......
 
زنده یاد حسین پناهی
 
 
 
 
 
 
پی نوشت: این روزها چشمانم نیز سنگ شده اند
/ 10 نظر / 16 بازدید
گرد آفرید

. . . زندگی فلسفه ای بیش نبود که در آن بیزاری، رهنمای همه یاران شده بود... و محبت، افسوس... من خودم را دیدم، آن زمانی که دلم سوخته بود... و تو را می دیدم، بی خبر از من و غمهای دلم و تو آن عصیانگر، که نماد همه خوبان شده بود!! و سخن از غم یاران می گفت .................... ....

عليرضا

سلام زندگی خیال کرده است او نمی داند که تو گرد آفرید هستی ...

می ناب

سلام جونم زندگی با همه پستی و بلندی هایش با همه سختی ها و سادگی اش با همه روز های تلخ و شیرینش می گذرد. چه من بخواهم چه نخواهم. پس بهتر است بی تفاوت به همه لحظه های نفس گیرش فقط بگوییم این نیز بگذرد. جان من زندگی دوست داشتن و دوست داشته شدن است. زندگی سراسر عشق است. گاهی تنهایی صورتش را به پس پنجره میچسباند ولی انسان بسیار قوی تر و محکم تر از لحظه های دشوار است. اگر وجود خداوند را در لحظه لحظه زندگی حس کنیم. همه چیز رنگ آبی به خودش می گیرد. کافی است در زندگی به این باور برسیم که من هستم نفس می کشم و میتوانم. همین. ................................ نبینمت غمگین رفیق. دوستت دارم.

سوشیانت

درود گرد افرید نیک نام خوبی؟ زیبا ترین شعر دنیا اب اب بابا اب بابا اب آ با کلا آ بی کلا حسین پناهی روانشاد

سوشیانت

سپنتا آرميتي Spentâ Ârmaiti (اسفند به فارسي) يا مهر و عشق بي چشمداشت و همچنين آرامشِ افزاينده. انسان هنگامي كه بر خود چيره شد، به آگاهي رسيد و با پيروي و هماهنگي با قانون اشا به هنجار در نیروهای تني-رواني دست يافت، آنگاه نيك كردار و مهربان و شادخو و شادزي و از خود گذشته مي گردد، به همه مهر ميورزد و خشنودي خود را در خشنودي ديگران مي جويد. اين حالت، آرامشي در او پديد مي آورد كه در آن همه چیز براي پيشرفت روزافزون و شتاب گيرنده به سوي رسايي و بي مرگي فراهم مي آيد. سپنتا آرميتي نمودار اين پيشرفت در آرامش است.

آرایش جان

سلام ممنون ،دوران کودکی و بازی ها و خاطراتش از زیباترین های عمر انسان هستند. شیرین و رویایی و جاودانه [گل][لبخند]

سوشیانت

درود بر شما بهدینان ایران به روز است با گفتاری به نام: آرامش چیست ؟ مي گوييم كه هماهنگي با سرشت و قانون و هنجار هستي و یا به گفته دیگر پیداکردن اندازه در خود، تنها راه رسيدن به آرامش فكري و رواني است. اكنون كمي به واگشايي آن مي پردازيم.

امیرعباس

سلام بایک غزل به روزم ومنتظرحضورشما [گل]

اسم اعظم

شراب شیراز چطوره؟ همیشه خواستی اش..........