/ 16 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پریزاد

درود اینجاتاق بستان چطور؟[سوال]

پَــــــــــریـــــــــزاב

درود درود بر کوروش بزرگ خار چشم دشمنان ايران ۷ آبان خجسته روز جهانی بزرگداشت کـــوروش بـــزرگ فــرخنـــده بــاد به روزم منتظرحضورپرمهرت[گل]

کارن خسروانی

خشنوثره مزداهه اهورهه درود بر دوست نیک منشم گرد آفرید می دانید ایزد مهر با مهر دروجان چه می کند؟ پاسخ پرسش شما در پاره ی هفتم جستار « مهر دارنده ی دشت های فراخ » نهفته است به دبیدارم بیا تا پیمانی در راه فرهنگ نیاکانی ایرانیان داشته باشیم[گل].

کارن خسروانی

خشنوثره مزداهه اهورهه درود به دوست خرد ورزم گرد آفرید با پاره ی هشتم جستار« مهر دارنده ی دشت های فراخ» به روزم برای آمدنت بر لب نیایش یَتا اَهو و در دستانم گل نیلوفر آبی دارم که پیش کشت کنم[گل].

میم

من استاده ام تا بیایی به بیت مگر شعر انگیزد از خانه ام

کارن خسروانی

خشنوثره مزداهه اهورهه درود بر دوست بزرگوارم آیا کارن خسروانی یک نژادپرست است؟ با یک غزل با نام « کارن فاشیست» در خویشکاری شما هستم برای سفید درفشی همه ی گیتی شاخه های برگ زیتون برایم بیاور تشنه ی آشتی و جهان و مرز بدون جنگ هستم[گل].

سارا صدرـــى

نه نـــه نـــــــــــــــــــــــــــ ه تنَــــــــــــــــــــم را زخـــــــــــــــــــــــم نـــــــــــــــــــــــزن !..

میم

بیا که رونق این کارخانه کم نشود به زهد همچو تویی یا به فسق همچو منی

می ناب

سلام از دوستان کرمانشاهی راجع به این عکس سئوال کردم. یونسکو برای ثبت این اثر باستانی تاکید کرده که باید به شکل اولیه یعنی وجود یک آبگیر بزرگ تا پای کوه برگرده. این آبگیر بزرگ سالها پیش خشک شده. حالا برای اینکه آب رو تا پای کوه بکشونند مجبور شدن اضافه های سنگها رو برش بدن بدون لطمه به اثر این کار با دقت خاص و نظارت کارشناسان خارجی انجام میشه تا اثر در یونسکو ثبت بشه. مرسی.

فرینوش

. . . اینجا میهم من است گوشه ای از تن زخم خورده ی ایران زمین همان جا که آدم هایش، این تصویر را می بینند، اما برایت شعر می نویسند و نظرت را راجع به نوشته هایشان می خواهند همان جا که آدم هایش حتی با قاطعیت نمی توانند بگویند آری! این تنهای تنها، تاقی است که روزگاری باغ و بستان داشته، تاق بستان بوده ... اما امروز ... ... میهنم آرام ِ همیشه ها ما را ببخش